Ballina Etiketimet Kembim

Etiketim: kembim

Valutat zhvlerësohen përballë lekut

TIRANË, 17 dhjetor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, monedha vendase Lek e e nisi këtë javë e mbiçmuar përkundrejt të gjitha valutave...

Leku u forcua me 5% ndaj euros dhe me 9% ndaj...

TIRANË, 12 nëntor /ATSH/- Në Shqipëri mbiçmimi i monedhës kombëtare lekut, kundrejt euros dhe dollarit amerikan ka qenë më i fortë se në 5...

Këmbimi valutor, euro “ankorohet” përballë lekut

TIRANË, 6 nëntor /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të martën monedha e përbashkët euro u këmbye me lekun në po të njëjtën...

Këmbimi valutor, leku forcon pozitat ndaj monedhave të huaja

TIRANË, 26 shtator /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, leku ka fituar pikë të mërkurën ndaj monedhave të huaja. Sipas kursit zyrtar të Bankës...

TURQI – Livra bie në nivelin më të ulët historik

STAMBOLL, 10 gusht /ATSH-AFP/ - Livra turke ka pësuar rënie të ndjeshme duke humbur më shumë se 7% të vlerës së saj përballë dollarit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA