Ballina Etiketimet Kavaje

Etiketim: kavaje

Tjetërsimi i pronave në Spille, 18 vite heqje lirie për 9...

TIRANË, 16 maj/ATSH-A. Fortuzi/ - Gjykata e Kavajës vendosi të enjten të dënojë me burg 9 ish-zyrtarët e akuzuar nga Prokuroria për tjetërsim të...

FOTO/ Kavajë, 300 artistë sollën traditën dhe folklorin burimor

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Qyteti i Kavajës, për dy netë me radhë, mikpriti edicionin e parë të Festivalit Folklorik Kombëtar të Shoqatave Kulturore-Artistike,...

Investime në rrjet, OST kufizon energjinë elektrike në Kavajë

TIRANË, 1 prill /ATSH/- Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) njoftoi sot se, për shkak të punimeve të OST në linjën 110kV L110-21/1 Kavajë...

Remont në linjën Kavajë– Rrashbull, pa energji disa zona

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Operatori i Sistemit të Transmetimit njofton se në kuadër të remonteve të planifikuara në 2 prill në intervalin kohor 09:00-15:00...

Kavajë/ Investime për përmirësimin e furnizimit me ujë të pijshëm

TIRANË, 19 mars/ATSH/ Ndërhyrja në rrjetin e kanalizimeve në Luz të Vogël në Kavajë është investimi më i fundit që do të përmirësojë furnizimin...

Kavajë, tri mjeket e sapospecializuara i bashkohen spitalit

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ - Greta, Renta dhe Klara janë tri mjeket e sapospecializuara në Pediatri, Endokrinologji dhe Onkologji, të cilat i janë bashkuar ekipit...
video

Manastirliu në Kavajë: Të vendosur të zbatojmë regjimin e ri në...

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/- “Jemi të vendosur për të zbatuar regjimin e ri në spitale, duke kufizuar vizitat e familjarëve dhe duke i ndaluar ato ne...

Ngjarja e Kavajës, Policia sqaron dinamikën: Reagimi profesional dhe në kohë

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ Policia përmes një njoftimi për mediet sqaroi dinamikën e procedurës së ndjekur për ngjarjen e Kavajës, duke shprehur keqardhje për keqinterpretimin...

Ngjarja në Kavajë – Spiropali: Familja po e mbron nga lukunia...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Zëdhënësja e Qeverisë, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali foli sërish për ngjarjen në Kavajë, duke treguar...

Dhjetëra qytetarë të Kavajës dhurojnë gjak

TIRANË, 9 Janar /ATSH/ -Dhjetëra qytetarë të Kavajës iu bashkuan sot vullnetarisht thirrjes së "Aleancës për Dhurimin e Gjakut" duke organizuar të parën seancë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA