Ballina Etiketimet Kategoria Superiore

Etiketim: Kategoria Superiore

Statistikat/ Ekipet që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbolli ka publikuar statistikat e skuadrave që kanë më shumë lojtarë në listën e golashënuesve. “Duke vëzhguar statistikat...

Statistikat/ FSHF publikon skuadrat dhe lojtarët me më shumë driblime në...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar sot statistikat e lojtarëve dhe skuadrave që kryejnë më shumë driblime në Kategorinë Superiore. "Nga...

Kriteret e licencimit/ FSHF mbledh klubet e Kategorisë Superiore

TIRANË, 23 dhjetor /ATSH/ -Sektori i Licencimit në Federatën Shqiptare e Futbollit ka organizuar një mbledhje me klubet e Kategorisë Superiore, të cilat do...

Hidhet shorti për kalendarin e Kategorisë Superiore U-21

TIRANË, 3 nëntor /ATSH/ Sezoni 2020-2021 do të përkojë edhe me fillimin e kampionatit të parë kombëtar të skuadrave U-21. Vendimi i Komitetit Ekzekutiv të...

Kategoria Superiore 2020/21, hidhet shorti në “Air Albania”

TIRANË, 28 gusht /ATSH/ -Sot në orën 11:00 në ambjentet e stadiumit “Air Albania” është hedhur shorti i edicionit të 82-të të Kategorisë Superiore...

Kategoria Superiore U-17 / “Shënkolli” shpallet kampion

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ U zhvillua ditën e sotme në stadiumin “Selman Stërmasi” finalja e madhe e kampionatit kombëtar për grupmoshën 17-vjeçare, midis "Shënkollit"...

FSHF, takim me presidentët e Kategorisë Superiore/ Më 3 qershor rifillon...

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Kampionati i Kategorisë Superiore të futbollit do të rifillojë më 3 qershor dhe do të përfundojë në datën 29 korrik 2020. Ditën...

Kategoria Superiore/ Surpriza “Bylis” në krye të klasifikimit

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ - Janë luajtur tri ndeshjet e para të kategorisë superiore të vlefshme për javën e nëntë. Të trija ndeshjet përfunduan...

Futboll- Përballje shumë të forta në javën e 5-të të Kategorisë...

TIRANË, 16 shtator /ATSH/ Java e 5-të e Kategorisë Superiore vjen me përballje shumë të forta. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka përcaktuar kalendarin e...

Kategoria Superiore, spikat supersfida “Partizani”-“Skënderbeu”

TIRANË, 10 prill /ATSH/ - Kategoria Superiore vjen këtë të mërkurë me 4 ndeshjet e rradhës "Partizani"-"Skënderbeu" në “Selman Stermasi”  do të jetë supersfida e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA