Ballina Etiketimet Kampi i Emergjencave Vorë

Etiketim: Kampi i Emergjencave Vorë

FOTO/ Kthim në normalitet, vogëlushja 6-vjeçare feston ditëlindjen në Kampin e...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ - Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku në Kampin e Emergjencave në Vorë festoi sot ditëlindjen e vogëlushes 6-vjeçare,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA