Ballina Etiketimet Kalendari “Pirelli 2019”

Etiketim: kalendari “Pirelli 2019”

FOTO/ Kalendari “Pirelli 2019” mes ëndrrës dhe realitetit

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Një kalendar që nuk sjell vetëm trupa, por edhe jetë! Ky është kalendari “Pirelli 2019”, i prezantuar në Milano...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA