Ballina Etiketimet Kadife

Etiketim: kadife

FOTO – Kadifja, tendenca e preferuar vjeshtë-dimër

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/- Çfarë vjeshte do të ishte pa kadife? Ne përpiqemi sinqerisht ta imagjinojmë atë! Për fat të mirë, kadifja është gati të...

Kadife edhe në pranverë

TIRANË, 13 prill /ATSH/ - Të çmendura pas kadifes? Një nga copat më dimërore mbizotëron këtë pranverë në veshje, këpucë dhe çanta me ngjyrat më...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA