Ballina Etiketimet Juventus

Etiketim: juventus

FUTBOLL – Juventusi i shqetësuar për Emre Çan

TIRANË, 7 prill/ATSH/- Emre Çan nuk arriti ta përfundoi ndeshjen me “Milanin” të shtunën në mbrëmje për shkak të një dëmtimi në kavilje, që...

FUTBOLL – Ronaldo kërkoi të luante ndaj Milanit

TIRANË, 7 prill/ATSH/- Ronaldo kërkonte të ishte në fushë edhe ndaj “Milanit”, por stafi teknik dhe tekniku i “Juventusit”, Massimiliano Allegri nuk ja lejuan...

Lajme të mira për Allegrin, rikuperohen Dybala, Mandzukiç dhe Spinazola

TIRANË, 5 prill/ATSH/-Lajme të mira për “Juventusin”. Dybala, Mandzukiç dhe Spinazola janë gati për krye-sfidën e javës së 31 të Seria A përballë “Milanit”...

Ronaldo qetëson bardhezinjtë: Kthehem për dy javë

TIRANË, 26 mars/ATSH/-Cristiano Ronaldo ka qetësuar tifozët e “Juventusit”, duke deklaruar se dëmtimi i marrë në ndeshjen Portugali-Serbi, nuk është shqetësues dhe do rikuperohet...

FUTBOLL – Rritje spektakolare në bursë për “Juventusin”

MILANO, 14 mars /ATSH-AFP/ - Vlera në bursë e klubit të “Juventusit” u rrit me 17,42% pas tripletës së Kristiano Ronaldos që i mundësoi...

FUTBOLL – Ronaldo kualifikon “Juventusin” me një tripletë

TORINO, 12 mars /ATSH-AFP/ - Kristiano Ronaldo i mrekullueshm! I mundur 2-0 në transferët, “Juventusi” arriti të kualifikohet sot në Toriono për çerekfinale të...

“Juventus” me sytë nga Ronaldo për të kaluar “Atletikon”

TIRANË, 11 mars/ATSH/-"Juventus" do të luajë të martën në mbrëmje ndeshjen e sezonit. Bardhezinjtë do të sfidojnë "Atletiko Madrid" në ndeshjen e kthimit të...

Manchester United ofron 135 milionë euro për Dybalën

TIRANË, 6 Mars /ATSH/ -Në rast se largohet Romelo Lukaku, Manchester United duket se e ka identifikuar tashmë zëvendësuesin e tij për sezonin e...

Rama për RAI1: Basha kërkon që Juventusi të luajë pa Ronaldon

TIRANË, 6 Mars /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama i ftuar në emisionin “Porta a Porta” në Rai 1 me gazetarin Bruno Vespa duke iu...

“Juventus” drejt thyerjes së rekordit historik të 108 pikëve në kampionat

TIRANË, 4 mars/ATSH-A. Fortuzi/-“Juventus” udhëton me ritëm të sigurtë dhe duke thyer rekorde të njëpasnjëshme drejt titullit të tetë radhazi në Seria A dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA