Ballina Etiketimet Juventus

Etiketim: juventus

Allegri? Zbulohen kontakte mes “Juventusit” dhe Contes

TIRANË, 18 prill/ATSH/- Qëndrimi Massimiliano Allegrit te “Juventus” nuk është i sigurtë. Pavarësisht deklaratave të teknikut të “Zonjës së Vjetër”, që pas eleminimit të...

Eliminimi nga “Ajax”, “Juventus” humbet miliona

TIRANË, 17 prill/ATSH/ - Humbja e mbrëmshme dhe eliminimi i "Juventusit" nga "Ajksi" në Champions League ka sjellë një “tërmet” për të ardhurat ekonomike...

Allegri do të qëndrojë te “Juventusi”

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Massimiliano Allegri, trajneri "Juventusit", edhe pse nuk arriti objektivin, finalen e Ligës së Kampionëve me bardhezinjtë do të qëndrojë te "Zonja...

Juventusi “shënjestron” talentet e Serisë A

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - "Juventusi" gjithmonë ka synuar talentet e futbollit italian, ndaj dhe në verë do të jetë në krye të skuadrave...

Futboll/ “Juventus”, gati 25 milionë euro për talentin e “Leverkusen”

TIRANË, 11 prill /ATSH - A. Fortuzi/- "Juventus" është gati për të paguar klauzolën për të blerë futbollistin Julian Brandt. Siç raporton gjermania “Bild”,...

“Juventus” pa Chiellinin ndaj “Ajax”?

TIRANË, 9 prill /ATSH/ - "Juventus" do të ndeshet nesër në Amsterdam përballë "Ajax-it" në kuadër të turit çerek final të Ligës së Kampionëve. Bardhezinjtë...

Futboll/ “Ajax” mund të humbë De Jong para “Juventusit”

TIRANË, 8 prill /ATSH-A. Fortuzi/ - Ka menduar “Vitesse” të ngrejë edhe më shumë moralin në shtëpinë e “Ajax”, pasi duke bllokuar në barazim...

FUTBOLL – Juventusi i shqetësuar për Emre Çan

TIRANË, 7 prill/ATSH/- Emre Çan nuk arriti ta përfundoi ndeshjen me “Milanin” të shtunën në mbrëmje për shkak të një dëmtimi në kavilje, që...

FUTBOLL – Ronaldo kërkoi të luante ndaj Milanit

TIRANË, 7 prill/ATSH/- Ronaldo kërkonte të ishte në fushë edhe ndaj “Milanit”, por stafi teknik dhe tekniku i “Juventusit”, Massimiliano Allegri nuk ja lejuan...

Lajme të mira për Allegrin, rikuperohen Dybala, Mandzukiç dhe Spinazola

TIRANË, 5 prill/ATSH/-Lajme të mira për “Juventusin”. Dybala, Mandzukiç dhe Spinazola janë gati për krye-sfidën e javës së 31 të Seria A përballë “Milanit”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA