Ballina Etiketimet Jordan

Etiketim: jordan

Fanella historike e Jordan çmim rekord

SAN FRANCISKO, 5 dhjetor /ATSH-DPA/ - Një fanellë e veshur nga ish-ylli i basketbollit, Michael Jordan mblodhi një shifër rekord prej 320 000 dollarë...

Jordan dhuron dy milionë dollarë për të uriturit e Çikagos dhe...

NJU JORK, 28 nëntor /ATSH-DPA/ - Basketbollisti i njohur amerikan, Michael Jordan dhuroi dy milionë dollarë për të uriturit në dy Karolinat dhe në...

SOFT NEWS – 560 000 dollarë për një palë atlete të...

NJU JORK, 18 maj /ATSH-DPA/ - Një palë atlete basketbolli, të veshura dhe me autografin e Michael Jordan, u shitën në ankand për një...

SHBA – Jordan premton një milion dollarë për Bahamasin

KAROLINA E VERIUT, 11 shtator /ATSH–DPA/ - Pronari i ekipit të basketbollit ''Charlotte Hornets'', ish-ylli i ''Chicago Bulls'', Michael Jordan, ka premtuar një kontribut...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA