Ballina Etiketimet Jo

Etiketim: jo

PARIS – Franca: Veto për një marrëveshje postBrexit jo të mirë

PARIS, 4 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Franca është e gatshme të vendosë veton e saj për një marrëveshje postBrexit që nuk është e mirë, njoftuan...

MAQEDONI – Mbyllet fushata elektorale për referendumin për emrin

SHKUP, 27 shtator /ATSH-ANSA/ - Mbyllet në mesnatë fushata elektorale dhe fillon heshtja zgjedhore, dy ditë përpara referendumit të së dielës, zgjedhje vendimtare për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA