Ballina Etiketimet Jing

Etiketim: Jing

video

Profesoresha Ke Jing nderohet me Medaljen e Mirënjohjes së Kryeministrit

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2147091958884802/ TIRANË, 2 nëntor/ATSH/- "Medalja që ju ftoj të vini për ta marrë është shumë e vogël dhe shumë e lehtë për të mbajtur brenda...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA