Ballina Etiketimet Jay-Z

Etiketim: Jay-Z

NJU JORK – Beyonce dhe Jay-Z surprizojnë me një album të...

NJU JORK, 17 qershor /ATSH-AFP/ - Beyonce dhe Jay-Z kanë surprizuar duke njoftuar në skenë djaljen e një albumi të ri të përbashkët për...

Turneu i Beyonce dhe Jay Z, jo vetëm muzikë…

TIRANË,7 qershor /ATSH/ - Të gjitha raporteve për telashet që kanë pllakosur martesën e tyre, Beyonce dhe Jay Z ua dhanë përgjigjen me një...

Beyonce dhe Jay-Z për herë të parë së bashku në Itali...

TIRANE,13 Mars /ATSH/ - Beyonce dhe Jay Z rikthehen në skenë së bashku. Beyonce njoftoi në Instagram duke e bërë zyrtar faktin se ajo dhe...

Forbes, Jay Z rreperi më i pasur në botë

TIRANE,6 Mars /ATSH/ - Forbes ka publikuar listën, e cila rendit artistët më të pasur sipas saj. I pari në listë është Jay-Z, si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA