Ballina Etiketimet Janar

Etiketim: janar

Durrës – Rreth 54 mijë pasagjerë udhëtuan me tragete në janar...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Gjatë muajit janar të këtij viti 53.705 pasagjerë dhe 10.853 autovetura kanë preferuar të lëvizin me tragetet e linjave Durrës-Bari...

Blue Monday, sot dita më e trishtë e vitit

TIRANË, 21 janar /ATSH/ - Nëse doni një arsye më shumë për të justifikuar mërzitjen këtë janar, ja ku është. Kjo e hënë është...

FOTO/ Shkodër- Vijon puna për pastrimin e akseve nga dëbora

TIRANË, 10 janar/ATSH/- Në qytetin e Shkodrës dhe njësitë administrative të tij, vijon puna për pastrimin e rrugëve nga dëbora, ndërsa rruga për në...

Durrës- 20.497 udhëtarë me tragete javën e parë të 2019

TIRANË, 9 janar/ATSH/-  Gjatë javës së parë të këtij viti 20.497 udhëtarë me 4580 autovetura janë nisur nga porti i Durrësit, duke shfrytëzuar tragetet...

FUTBOLL – Cikalleshi pa skuadër në janar

TIRANË, 25 dhjetor /ATSH/- Lojtarët e kombëtares shqiptare nuk po kalojnë një periudhë të mirë në këtë fund viti. Pas Mavraj i cili po gjen...

“Interi” nxjerr në merkato që në muajin janar belgun Naingolan

TIRANË, 24 dhjetor /ATSH/ - Aventura e belgut Naingolan tek "Interi", mund të përfundojë pas pak ditësh. Zikaltërit janë të pakënaqur nga paraqitjet e...

STAMBOLL – Ende pa një datë inaugurimi aeroporti i ri

STAMBOLL, 21 dhjetor /ATSH-DPA/ - Transferimi në aeroportin e ri ndërkombëtar në Stamboll do të bëhet "hap pas hapi", deklaroi Ministria turke e Transporteve,...

Në janar pritet shkëmbimi i madh mes “Milanit” dhe “Çelsit”

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ - Një lëvizje e bujshme po projektohet në aksin Milano-Londër, me një “ndalesë” edhe në Torino. "Çelsi" është prej kohësh...

Në janar studentët nuk do të paguajnë tarifën

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Në janar 2019 studentët nuk do e paguajnë tarifën për universitetin. Qeveria ka përcaktuar buxhetin përkatës nga buxheti i arsimit dhe menjëherë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA