Ballina Etiketimet Investimi

Etiketim: Investimi

Bujqësia në 4 vitet e ardhshme, rritje eksporteve përmes investimeve në...

TIRANË, 18 shtator /ATSH/ Mbështetja dhe vijimi i trendit në rritje të eksporteve bujqësore, është në një ndër sfidat kryesore të Ministrisë së Bujqësisë...

“Epokë tjetër për Shqipërinë”/ 10 miliardë euro investime

TIRANË, 20 prill /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se, "ne kemi sot projekte, financimet dhe kompanitë për të investuar 10 miliardë...

Rama publikon detaje nga projekti për transformimin e portit të Durrësit:...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/- Në Portin e Durrësit do të realizohet një ndër investimet më të mëdha, i cili do të transformojë totalisht pamjen aktuale...

Programi IPARD II, 90 milionë euro/ Krifca: Financojmë grant 500 kontrata...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ 500 kontrata investimi të fermerëve dhe biznesit, që janë kryer në sektorin e bujqësisë e agropërpunimit, përfitojnë financim grant nga...

Investimi 11 milionë euro, impuls Vlorës me rehabilitimin e qendrës historike

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/- Pas Lungomares, restaurimi i qendrës historike të qytetit të Vlorës, është projekti më i rëndësishëm që synon t’i kthejë këtij...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA