Ballina Etiketimet Interviste

Etiketim: interviste

Rikualifikimi i shesheve dhe transformimi i lagjeve nga rindërtimi/ Kandidati i...

TIRANË,9 prill/ATSH/ Kandidati i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës, Eduard Ndreca tha sot se "bashkia Lezhë ka pësuar transformime të mëdha falë punëve...

Kumbaro: Mandati i tretë, të vazhdojmë infrastrukturën rrugore dhe ujore në...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste për qarkun e Gjirokastrës, Mirela Kumbaro tha se “Partia Socialiste ka bërë një punë të jashtëzakonshme për...

“Mbylle kullën”/ Veliaj: Greva nuk mund të ushtrohet në shërbimet e...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar në lidhje me ngjarjen e paprecedentë që ka mbërthyer 48 orët e...

“Reforma në Drejtësi mbetet prioritet, ka arritur rezultate të jashtëzakonshme”/ Gjonaj:...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Kandidatja e PS për Tiranën, Etilda Gjonaj mbi ngjarjen e Rinasit theksoi se është një ngjarje e jashtëzakonshme dhe personat...

“Bilanc i qartë në këto 8 vite”/ Rama: Opozita me po...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ekziston një ndarje shumë më e thellë sesa retorika "unë punoj, ai fle gjumë" kur...

Basha: PD me një program propozimesh që parashikon rritje ekonomike dhe...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se programi i paraqitur është hartuar në bashkëpunim me mbi 500 ekspertë për një...

I renditur i 23-ti në listën e PS, Xhafaj: Isha i...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kandidati socialist Fatmir Xhafaj deklaroi mbrëmjen e sotme se ka qenë i përgatitur tërësisht për sfidën e 25 prillit dhe...

Basha: Menaxhimi i pandemisë nga Rama një dështim, çështja e vaksinave...

TIRANË, 5 prill /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ndal mbrëmjen e sotme te tre prioritetet kryesore, sipas tij, “normalizimi i shtetit,...

“Ja pse vizioni im përkon me atë të Partisë Socialiste”/ Briseida...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Briseida Gjoza përfaqëson një brez profesionistësh, që pasi kanë marrë eksperiencat më të mira në disa shtete të botës, kanë vendosur...

Nga lufta ndaj korrupsionit të “kravatave”, tek fuqizimi i SPAK-ut/ Betejat...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Ish-kreu i Komisionit të Posaçëm të Reformës në Drejtësi, Fatmir Xhafaj, u takua me disa nga kampionët e sportit në njësinë 10,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA