Ballina Etiketimet Interpelance

Etiketim: interpelance

Ngjarja në aeroport/ Opozita, interpelancë me Ministrin e Brendshëm

TIRANË, 18 prill /ATSH-Gjergji Mima/ - Kuvendi, i mbledhur sot në seancë plenare, zhvilloi interpelancën e kërkuar nga opozita me ministrin e Brendshëm, Sandër...

Shërbime të reja konsullore për emigrantët në Milano e Athinë

TIRANË, 8 nëntor /ATSH/ - Shërbimi Konsullor Online i shmang qytetarit humbjen e ditës së punës, udhëtimet e gjata, pritjen në përfaqësi, kostot e...

Ahmetaj: Formalizimi i klubeve të futbollit, situatë emergjence

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ - Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj, deklaroi sot "Federata Shqiptare e Futbollit para 10 vitesh ka qenë një institucion...

Kuvend, ministri Ahmetaj në interpelancën e thirrur nga deputeti Erion Braçe

TIRANË, 11 tetor /ATSH/ - Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj do të jetë sot në Kuvend një interpelancë të kërkuar nga deputeti...
video

Tarifë të arsyeshme për banorët e Kukësit

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155712427781523/ TIRANE, 5 Prill/ATSH/-Kryeministri Edi Rama si dhe ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri zhvilluan një interpelancë me qytetarë të rrethit të Kukësit. Banorët e qarkut të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA