Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: inter

Juventus ofertë Interit, 50 milionë euro dhe Higuain për Icardin

TIRANË, 29 Maj/ATSH/ Juventus duket se kërkon të përforcojë sulmin me argjentinasin Icardi. Për këtë klubi torinez ofron argjentinasin Higuain dhe 50 milionë euo për...

Chiesa dhe Dembele, dy objektivat e Interit në merkato

TIRANË, 28 Maj/ATSH/ -Kualifikimi në Champions League i Interit duhet të shoqërohet me një merkato verore të denjë për të luajtur në kompeticionin më...

Inter në formatin Champions, konfirmon Spalletin dhe gati 3 blerje të...

TIRANË, 22 Maj/ATSH/ -Nën atmosferën e kualifikimit në Champions League pas 6 vitesh, drejtuesit e Interit po mundohet të përgatisin si duhet sezonin e...

Inter bën mrekullinë, fiton me përmbysje ndaj Lazios, kualifikohet në Champions

TIRANË, 21 Maj/ATSH/ -Interi fiton 2-3 ndaj Lazion në sfidën e fundit dhe më të rëndësishme të sezonit dhe fiton të drejtën për të...

Gundogan, “dhurata” për Interin nëse arrin Championsin

TIRANË, 16 Maj/ATSH/ -Mesfushori gjerman i Manchester City, Ilkay Gundogan do të jetë “dhurata” që Suning do ti bëjë tifozëve të Interit në rast...

Transferimi i De Vrij “përplas” Taren me Ausilion

TIRANË, 15 Maj/ATSH/ -Transferimi i mbrojtësit holandez, De Vrij nga Lazio drejt Interit duket se ka ndezur gjakrat mes të dy skuadrave që do...

Spalletti: Inter beson ende tek Champions

TIRANË, 14 Maj/ATSH/ -Barazimi 2-2 i Crotones ndaj Lazio-s bën që Interi të jetë sërish në garë për një biletë në Champions League. Të...

Inter synon një blerje të madhe sezonin e ardhshëm

TIRANË, 8 Maj/ATSH/ - Në prag të merkatos së verës, Drejtori Sportiv i Interit, Piero Ausilio ka ndezur fantazinë e tifozëve zikaltër, duke premtuar...

Interi në hall, Valencia kërkon 35 milionë euro për Cancelon

TIRANË, 3 Maj/ATSH/ -Shtohen vështirësitë për Interin për blerjen e kartonit të Joao Cancelos. Sipas Gazzetta Dello Sport, Valencia këmbëngul në klauzolën që parashikon blerjen...

SPORT – Derbi i Milanos mbyllet në paqe

MILANO, 4 prill /ATSH/ - Përfundon pa gola derbi i Milanos mes Interit dhe Milanit. Ky barazim ul më shumë shpresat për të hyrë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA