Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: inter

“Interi” së shpejti zyrtarizon transferimin e Diego Godin

TIRANË, 22 shkurt ATSH/ - Drejtori sportiv i "Interit", Beppe Marotta, konfirmoi se bisedimet me mbrojtësin e Atleticos, Diego Godin kanë shkuar aq mirë...

“Inter”, shumë pranë kroatit Rakitiç

TIRANË, 20 shkurt ATSH/ - Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën "Atletikos së Madridit", klubi...

Nainggolan: Icardi ka dhënë gjithçka për “Interin”

TIRANË, 18 sShkurt ATSH/ - Pas fitores ndaj "Parmës" dhe asaj me "Rapid Vienën" në Europa League, "Interi" ka fituar tri pikë të tjera...

Tifozët e “Interit” sulmojnë gruan e Icardi-t

TIRANË, 16 Shkurt ATSH/ -Tifozët e "Interit" janë vërtet të tensionuar për të ardhmen e Mauro Icardit. Argjentinasit iu hoq shiriti i kapiteni pak ditë...

Vrsaljko do të largohet nga “Interi”

TIRANË, 8 shkurt /ATSH/ - Mbrojtësi kroat nuk ka bindur drejtuesit e "Interit" në gjashtë muajt e tij të parë. Mbyllet përpara kohe aventura e...

Lista për “Europa League”, Spalletti lë jashtë 3 futbollistë

TIRANË, 6 Shkurt ATSH/ - Trajneri i Interi, Luciano Spalletti ka zyrtarizuar listën e lojtarëve që do të luajnë në Europa League. Në fillim...

“Interi” duhet të presë për Diego Simeonen

TIRANË, 22 Janar /ATSH/ - Diego Simeone gjatë dy viteve të fundit është shprehur shpesh se një ditë do të marrë drejtimin e "Interit",...

Wanda Nara: Icardi vazhdon 100 për qind kontratën me “Interin”

TIRANË, 21 janar /ATSH/ - Sulmuesi argjentinas, Mauro Icardi pritet të nënshkruajë kontratë të re me "zikaltërit". Gruaja dhe njëherësh agjentja e Mauro Icardit ka...

“Interi” planifikon shitjen e Perisic

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Ivan Perisic është një prej emrave më të lakuar tek "Interi", sa i përket lojtarëve që planifikojnë të largohen. Kroati,...

“Interi” mposht “Beneventon”, gjen “Lazion” në fazën tjetër

TIRANË, 14 janar /ATSH/ - Lojtarët e "Interit" fituan bindshëm kundër "Beneventos" me rezultat 6-2 dhe u kualifikuan në çerekfinale të Kupës së Italisë. Nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA