Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: inter

FUTBOLL – Ikardi bën paqe me “Interin”, rikthehet në stërvitje

TIRANË, 20 mars/ATSH/ - Sulmuesi argjentinas Mauro Ikardi duket se i ka dhënë fund krizës mes tij dhe ekipit të “Interit”. Lajmi konfirmohet nga mediet...

Wanda Nara: Icardi drejt rikthimit me “Interin”

TIRANË, 18 mars /ATSH/ - Wanda Nara e lumtur pas fitores së "Interit" në derbi me "Milanin". Ta paktën në fjalët e menaxheres dhe...

“Interi” rizgjohet në derbi, mposht “Milanin” 3-2

TIRANË, 18 Mars /ATSH/ -Pas eliminimit zhgënjyes në Europa League, zikaltrit e "Interit" konfirmuan supermacinë e këtyre viteve të fundit në derbin e “Madoninës”...

Wanda Nara: Icardi dëshiron të qëndrojë te “Interi”

TIRANË,11 Mars /ATSH/ -Wanda Nara përcjell optimizëm në ambientin zikaltër. Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardit, u përpoq të sheshojë kontradiktat mes klubit dhe...

Dëmtohet Nainggolan, mungesë e rëndësishme për Interin

TIRANË, 6 Mars /ATSH/ -Në një moment delikat ku mund të vendosen fatet e sezonit, pasi në prag janë katër sfida shumë të rëndësishme,...

“Inter” rrezikon pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve

TIRANË, 2 mars/ATSH-Arbi Fortuzi/- Kriza te “Interi” duket sikur nuk ka fund. Mbrëmjen e të shtunës skuadra e drejtuar nga tekniku Luciano Spalleti është...

Icardi u shkruan letër tifozëve të “Interit”

TIRANË, 1 Mars /ATSH/ - Mauro Icardi ka thyer heshtjen rreth ngjarjeve të fundit që kanë trazuar skuadrën italiane të "Interit". Atij iu hoq shiriti...

Jose Mourinho nuk do të kthehet më në Premier League

TIRANË, 25 shkurt ATSH/ - Jose Mourinho, edhe pse për momentin është i papunë që nga shkarkimi nga stoli "Manchester United", ka deklaruar se...

“Interi” së shpejti zyrtarizon transferimin e Diego Godin

TIRANË, 22 shkurt ATSH/ - Drejtori sportiv i "Interit", Beppe Marotta, konfirmoi se bisedimet me mbrojtësin e Atleticos, Diego Godin kanë shkuar aq mirë...

“Inter”, shumë pranë kroatit Rakitiç

TIRANË, 20 shkurt ATSH/ - Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën "Atletikos së Madridit", klubi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA