Ballina Etiketimet Instagram

Etiketim: instagram

FOKUS – Instagram shpërndan ditarin e adoleshentes viktimë e Holokaustit

TEL AVIV, 1 maj /ATSH-DPA/ - Ditari i një viktime 13-vjeçare të Holokaustit do të shpërndahet sot nëpërmjet Instagram, pjesë e një projekti që...

INFORMATIKË – Bllokohet “Facebook” dhe “Instagram” në të gjithë botën

UASHINGTON, 13 mars /ATSH/ - Rrjetet sociale popullore “Facebook” dhe “Instagram” duket se janë bllokuar pjesërisht sot në të gjithë botën, njofton media amerikane. Ndonëse...

Mbretëresha Elisabeta II bën postimin e parë në Instagram

TIRANË, 8 mars /ATSH/- Elisabeta II postoi foton e parë të saj në sajtin e ndarjes së fotografive, për të shënuar hapjen e një...

Instagrami sjell risinë e shumëpritur

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ - Me siguri mezi keni pritur që të vijë kjo risi, por tashmë pritja ka marrë fund! Të gjithë përdoruesit...

Restoranti në Milano, ushqim falas në bazë të numrit të ndjekësve...

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Në Milano do të hapet restoranti i parë ku njerëzit do të paguajnë në bazë të numrit të ndjekësve në...

FRANCË – ”Instagram” gjithnjë e më i rrezikuar nga sulmet...

PARIS, 16 gusht /ATSH-AFP/ - Përdoruesit e rrjetit social Instagram, degë e Facebook janë bërë shënjestër e sulmeve të shumta nga ana e hakerave,...

SOFT NEWS – Një tempull i maceve fatsjellëse tërheq vëmendjen e...

TOKIO, 9 gusht /ATSH-AFP/ - Tempulli i Gotokujis, në Tokio prej dekadash është kthyer në një atraksion turistik i kureshtarëve, të cilët vijnë të...

SOFT NEWS – Ed Sheeran hap Instagram edhe për… macet!

LONDËR, 28 korrik /ATSH-AFP/ - Këngëtari britanik, Ed Sheeran hapi një llogari në Insagram për të treguar jetën e përditshme të dy maceve të...

Selena sapo theu rekordin e Beyonce

TIRANË,25 korrik /ATSH/ - Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një "dhuratë" për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve...

NJU JORK – Instagram rrit sigurinë e profilit

NJU JORK, 19 korrik /ATSH-ANSA/ - Instagram forcon sigurinë e profilit, sipas faqes së internetit TechCrunch. Sistemi bazohet në aplikacione të sigurisë të tilla si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA