Ballina Etiketimet Inspektim

Etiketim: inspektim

Manastirliu në poliklinikën e Paskuqanit: Lehtësim procedurës për barnat me rimbursim

TIRANË, 24 maj/ATSH/ - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, zhvilloi një vizitë të befasishme në Poliklinikën e Specialiteteve nr. 4 në...

FOTO/ Aksi strategjik Kardhiq-Delvinë, rreth 38% e punimeve të përfunduara

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Rruga Kardhiq-Delvinë, një aks strategjik për ekonominë dhe turizmin e të gjithë zonës, ka hyrë në një fazë intensive,...
video

Argjinatura e Shkumbinit, fund përmbytjeve të tokave dhe shtëpive

TIRANË, 31 mars/ATSH/- Ngritja e argjinaturës në njësinë administrative të Shushicës në Elbasan, do t'i japë fund përmbytjeve të tokave dhe rrezikut të përmbytjes...

FOTO/ Shkodër, inspektim për ndërhyrjen rehabilituese në urën e Mesit

TIRANË, 8 mars /ATSH/ - Monumentet e kulturës vijojnë të jenë në vëmendjen e specialistëve për restaurimin dhe mirëmbajtjen e tyre për të qenë...
video

Manastirliu inspekton poliklinikën e Lushnjës: Shërbime cilësore afër vendbanimit

TIRANË, 1 mars/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu lajmëroi nga Lushnja dhe hapjen brenda muajit mars të portalit “Mjekë për Shqipërinë”, për punësimin e...

Gjirokastër, inspektim monumenteve të kulturës në fshatin Dhoksat

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ - Specialistët e Institutit të Monumenteve të Kulturës u bënë pjesë e grupit të inspektimit në kuadër të projektit “100 fshatrat”,...
video

Aksi strategjik Delvinë-Kardhiq, vepra e premtuar në dekada, po ndërtohet me...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama inspektoi punimet në lotin e katërt të aksit Delvinë-Kardhiq, në qarkun e Gjirokastrës, për të cilin theksoi se...
video

Zejmen/ Rrjet i ri elektrik, përmirësim furnizimit me energji për 12...

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ - Në zonën e Zejmenit në Lezhë ka përfunduar investimi në rrjetin elektrik, faza e parë e të cilit mundësoi rikonstruksionin e...
video

Erseka me ujësjellës të ri – Rama: I jep fund pas...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/- Qyteti i Ersekës do të furnizohet 24 orë me ujë të pijshëm, përmes ujësjellësit të ri, punimet për të cilin sapo...
video

Rruga e Arbrit/ Balluku inspekton Urën e Vashës: Cilësia e punimeve,...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka inspektuar punimet që po kryhen në Rrugën e Arbrit, duke u ndalur në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA