Ballina Etiketimet Influence

Etiketim: influence

BERLIN – Merkel: VGE një mik i madh që Gjermania e...

BERLIN, 3 dhjetor /ATSH-AFP/ - Me vdekjen e ish-presidentit francez, Valery Giscard d'Estaing, Gjermania humbi një mik, reagoi sot kancelarja gjermane, Angela Merkel. "Me Valery...

FOKUS – ”Time” publikon listën e 100 personave më me ndikim...

NJU JORK, 25 shtator /ATSH-ANSA/ - Në një botë ku të gjitha rregullat tradicionale janë përmbysur, rendi i të cilave gjithashtu ndryshon, ndikon në...

Statistikat europiane/ Policia e 2013-s, tërësisht e influencuar nga politika

TIRANË, 15 tetor/ATSH - Maela Marini/ "Lidhur me vendimmarrjet dhe veprimet e Policisë së Shtetit në raport me influencën politike, Shqipëria e vitit 2013...

Xhaka: Nuk ndikohem nga provokimet e suedezëve

SHËN PETËRBURG, 3 korrik /ATSH-DPA/ - Mesfushori i Zvicrës, Granit Xhaka thotë se nuk do të ndikohet nga provokimet e Suedisë, në ndeshjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA