Ballina Etiketimet IGJEUM

Etiketim: IGJEUM

IGJEUM: Reshjet e dëborës do të përfshijnë të shtunën të gjithë...

TIRANË, 12 shkurt/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bëri të ditur sot se reshjet e dëborës pritet të përfshijnë  nesër, e...

IGJEUM: Niveli i ujit dhe prurjet në liqenin e Shkodrës dhe...

TIRANË, 5 shkurt/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur sot se nivelet dhe prurjet e ujit në liqenin e...

IGJEUM: Në 24-26 janar reshje intensive shiu, borë në zonat malore

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se në datat 24-26 janar 2021 priten reshje intensive, të...

IGJEUM: 23-26 janar reshje intensive shiu, më të përqëndruara në veri...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se në datat 23-26 janar 2021 priten reshje intensive të...

IGJEUM: Sot dhe nesër reshje mesatare shiu, dëborë në lartësitë mbi...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se sot pasdite dhe nesër priten reshje mesatare në qarkun...

Rrebeshe shiu në 22-26 janar/ Agjencia e Mbrojtjes Civile paralajmëron bashkitë...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) dhe Shërbimi Meteorologjik Ushtarak parashikojnë reshje intensive shiu prej datës 22 deri më...

Pas reshjeve, nisin ngricat/ IGJEUM: Dëborë në zonat malore mbi 500...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Pas disa ditëve me reshje intensive shiu në pjesën më të madhe të vendit, sot pasdite dhe nesër priten reshje të...

IGJEUM: Reshje të dobëta në të gjithë qarqet, mbetet i lartë...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në...

Reshje lokalisht intensive/ IGJEUM: Prurjet e lumenjve ende të larta, por...

TIRANË, 11 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bëri të ditur sot se nga llogaritjet nivelet në lumenjtë Drin dhe Buna do...

IGJEUM: Reshje intensive nga 6-11 janar, rritje të rrezikshme të prurjeve...

TIRANË, 6 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit tha sot se përgjatë datave (6-11 janar 2021) priten reshje shumë intensive, pothuajse në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA