Ballina Etiketimet IEVP

Etiketim: IEVP

Nisma “Dhuro libra”/ 10 mijë libra nga përfaqësitë diplomatike për shqiptarët...

TIRANË, 19 shkurt /ATSH/ Në kuadër të nismës “Dhuro libra”, ka nisur dërgimi i kontingjentit të parë të librave të destinuar për shtetasit shqiptarë...

Zbatimi i protokolleve antiCOVID/ Inspektime në burgun e Burrelit

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Ministria e Drejtësisë po vijon inspektimet dhe kontrollet e zbatimit të protokolleve të sigurisë dhe ato shëndetësore në Institucionet e Ekzekutimit...

Reforma në burgje/ Zhvillohet testimi me shkrim i kandidatëve për postet...

TIRANË, 14 shtator/ATSH/ Në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë u zhvillua sot testimi me shkrim i kandidatëve për drejtues në Institucionet e Ekzekutimit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA