Ballina Etiketimet Hysenbelliu

Etiketim: hysenbelliu

Hysenbelliu: Grupet e punës do të kryejnë kualifikimin e të gjitha...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Drejtori i Institutit të Ndërtimit, Agron Hysenbelliu deklaroi sot se grupet e punës me ekspertë arkitekt dhe inxhinierë do të kryejnë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA