Ballina Etiketimet Hyatt

Etiketim: Hyatt

video

“Hyatt Regency and Residences Tirana”, pol atraksioni në kryeqytet

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1587117831432481/ TIRANË, 6 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Hoteli 'Hyatt Regency and Residences Tirana' do t'i japë kryeqytetit shqiptar një tjetër pol atraksioni, kombinuar me stadiumin e ri dhe...

Klosi: Zhvillim i vrullshëm i turizmit, markat ndërkombëtare të hotelerisë në...

TIRANË, 6 Dhjetor/ATSH/- Ardhja e brandeve më të mira të hotelerisë ndërkombëtare është treguesi më i mirë se Shqipëria i ka të gjitha potencialet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA