Ballina Etiketimet Hotel

Etiketim: hotel

Nis ndërtimi i hotelit me 5 yje në Rinas, Klosi: Nxitje...

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - "Sot ia dolëm që në sajë të një pakete lehtësish fiskale për ndërtimin e hoteleve me katër dhe pesë...

SOFT NEWS – Ku të kaloni të lumtur pensionin? Në… hotel!

UASHINGTON, 28 shkurt /ATSH-AFP/ - Për të kaluar një pension të lumtur, harrojini qendrat e kujdesit, shprehet Terry Robinson. Ky banor nga Teksasi ka zgjedhur...

HAPËSIRË – Hoteli i parë luksoz në hapësirë quhet “Aurora”

KALIFORNI, 23 janar /ATSH-ANSA/- Hoteli i parë  luksoz në hapësirë quhet "Aurora", ​​që do të ofrojë pushime të quajtura "jashtë bote’’ për turistët e...

Vjen në Shqipëri një tjetër hotel me 5 yje

TIRANË, 23 dhjetor/ATSH/ Pas disa kontratave të rëndësishme të nënshkruara me investitorët e brandeve më të njohura të hoteleve me 5 yje në botë, që...

Zv/presidenti i “Hyatt”: Shqipëria vend unik për investime

TIRANË, 6 Dhjetor/ATSH/- Zëvendëspresidenti i hotel "Hyatt", Aoyama Takuya, deklaroi sot se "hapja e hotel Hyatt në Shqipëri do të jetë një histori suksesi". I...

Klosi: Zhvillim i vrullshëm i turizmit, markat ndërkombëtare të hotelerisë në...

TIRANË, 6 Dhjetor/ATSH/- Ardhja e brandeve më të mira të hotelerisë ndërkombëtare është treguesi më i mirë se Shqipëria i ka të gjitha potencialet...

KINË – Hotelet me pesë yje objekt kritikash për mungesën e...

PEKIN, 17 nëntor /ATSH-AFP/ - “Ritz-Carlton” dhe hotele të tjera me “5 yje” në Kinë kërkuan ndjesë, pas publikimit të një video që vinte...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA