Ballina Etiketimet Holokausti

Etiketim: Holokausti

Kryebashkiaku Veliaj dhe ambasadori i Izraelit homazhe në Memorialin e Holokaustit

- Veliaj: Koha të reflektojmë, të ndahemi nga kultura e përçarjes dhe e shpifjeve - TIRANË, 27 janar/ATSH/ Në Ditën Ndërkombëtare të Përkujtimit të viktimave...

Dita Ndërkombëtare e Holokaustit/ Shqipëria, shembull frymëzues në botë në mbrojtje...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Asambleja e Përgjithshme OKB-së do të caktonte në vitin 2005, 27 janarin si Ditën Ndërkombëtare të Holokaustit, në nderim të viktimave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA