Ballina Etiketimet Hamas

Etiketim: hamas

JERUZALEM – Netanyahu kërkon një armëpushim të plotë nga Hamasi në...

JERUZALEM, 12 gusht /ATSH-AFP/ - Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu kërkoi sot një armëpushim të plotë nga Hamasi në Rripin e Gazës, në deklaratën...

RRIPI I GAZËS – Hamasi: Kemi arritur një armëpushim me Izraelin

GAZA, 15 korrik /ATSH-AFP/ - Një armëpushim u arrit për t'i dhënë fund sulmeve izraelite në Rripin e Gazës dhe lëshimit të raketave në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA