Ballina Etiketimet Hakmarrje

Etiketim: hakmarrje

Reja për ”La Repubblica”: Shqiptarët më duan deri sa të mbush...

ROMË, 20 nëntor /ATSH/ - Edy Reja ia doli përsëri, shkruan Francesco Carci për gazetën italiane ''La Repubblica". ''Tekniku nga Gorizia, 75 vjeç dhe specialist...

RUSI – Moska dëbon dy diplomatë gjermanë

MOSKË, 12 dhjetor /ATSH-AFP/ - Moska njoftoi sot dëbimin e dy diplomatëve gjermanë, në shenjë hakmarrjeje ndaj vendimit të Gjermanisë për kthimin e dy...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA