Ballina Etiketimet Grammy

Etiketim: Grammy

SOFT NEWS – Obama e ftuara surprizë në Grammy Awards

LOS ANXHELES, 11 shkurt /ATSH-AFP/ - Ish-zonja e parë e SHBA-së, Michelle Obama u shfaq mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy në...

Dua Lipa dhe Bebe Rexha për herë të parë të nominuara...

TIRANË, 9 shkurt /ATSH/ - Grammy është çmimi më i madh që një këngëtar mund të marrë në industrinë muzikore. Dhe në 62-vjetorin e eventit...

Dua Lipa nominohet për herë të parë në Grammy

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ - Mbrëmjen e së dielës zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy. Këngëtarja Dua Lipa ka zbuluar lajmin fantastik. Ajo do...

Bebe Rexha dhe Dua Lipa, dy vajzat shqiptare nominohen për “Grammy”

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ - Bebe Rexha dhe Dua Lipa kanë arritur një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar. Dy vajzat shqiptare u nominuan...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA