Ballina Etiketimet Gra

Etiketim: gra

Kuko: PS, partia e barazisë dhe qytetërimit

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Romina Kuko, kandidate për deputete e Partisë Socialiste në qarkun e Tiranës gjatë një takimi me gra dhe vajza, ku ishte...

OKB: Jeta e miliona grave drejtohet nga të tjerë

NJU JORK, 14 prill /ATSH-DPA/ - Miliona grave në të gjithë botën u është mohuar liria për të marrë vendime në lidhje me trupin...

Xhaçka takim me gra dhe vajza në Ersekë: Kontributi i grave...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Kandidatja për deputete e PS për qarkun e Korçës, Olta Xhaçka, ka zhvilluar një takim me gra e vajza të Ersekës,...

Elbasani po transformohet në destinacion turistik/ Shqipëria nuk bëhet me receta...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se është hedhur një bazë shumë e fortë për të transformuar Elbasanin në një destinacion turistik. Në...

Takimi me gra dhe vajza në Elbasan/ “Realizuam vaksinimin masiv si...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama theksoi sot nga Elbasani se “disa herë shqiptarët kanë bërë një zgjedhje që i ka çuar drejt greminës...

Basha: Gjëja e parë, do t’ju ulim taksat dhe t’ju kthejmë...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me gra profesioniste të fushave të ndryshme, ku bashkëbiseduan për...

Basha në Përrenjas: 8 vite teatër e kemi paguar shtrenjtë, gratë...

TIRANË, 11 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bashkëbiseduar me gra të papuna në qytetin e Përrenjasit. Gjendja e rënduar ekonomike dhe...

Basha, takim me gra në njësinë 3: Administrata publike do të...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me gra në njësinë 3 në Tiranë, ku ka dëgjuar...

Kushi: Barazia gjinore dhe fuqizimi ekonomik i gruas, përgjegjësi për t’u...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kandidatja për deputete e partisë Socialiste në Elbasan, Evis Kushi zhvilloi sot një takim me përfaqësuese të shoqatës së njohur “Forumi...

Plani i Veprimit 2021-2025/ Ekonomi: Vëmendje maksimale për një të ardhme...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Durrës, Milva Ekonomi zhvilloi sot një takim me gra dhe vajza të Sukthit, ku theksoi se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA