Ballina Etiketimet ”Global Banking & Finance”

Etiketim: ”Global Banking & Finance”

AXHENDA NDËRKOMBËTARE 17/10/2021

BOTA - Dita Ndërkombëtare për Zhdukjen e Varfërisë. BUDAPEST (Hungari) - Rezultati i zgjedhjeve paraprake të opozitës për të nominuar kundërshtarin e Orban në zgjedhjet...

AXHENDA NDËRKOMBËTARE 27/9/2021

BOTA - Dita Botërore e Turizmit MOSKË (Rusi) - Ministri i Jashtëm Lavrov takohet me homologun e tij vietnamez. BUKURESHT (Rumani) - Vizitë e presidentes së...

Mbështetja nga Paketa e Zgjeruar/Në të gjithë vendin përfituan 167,450 punonjës,...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/-Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj në vijim të turit të komunikimeve të drejtpërdrejta me biznesin, ketë herë u ndal në...

“Global Banking & Finance”: Shqipëria, parajsë turistike

TIRANË, 22 tetor /ATSH - A. ALLA/ - Shqipëria si destinacion turistik europian ofron një turizëm gjithëvjetor, kjo dhe për shkak të klimës mjaft...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA