Ballina Etiketimet Gjylameti PD

Etiketim: Gjylameti PD

“Taksa Basha një dështim”/ Gjylameti: Përfitues vetëm 5% e shqiptarëve

TIRANË, 1 shkurt /ATSH – I. Vata/-  “Me taksën e sheshtë që ofron PD, 95% e shqiptarëve do paguajnë me shumë dhe vetëm 5%...

Dokumentet/ Nik Prendi nga Kombinati ka marrë bonusin e qirasë, deklaratat...

TIRANË, 8 shtator /ATSH – I. Vata/ Deputetja e PS-së Blerina Gjylameti e ka konsideruar shpifje deklaratën e PD-së se qytetari Nik Prendi në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA