Ballina Etiketimet Gjuknuri-Prarisit-Rruga

Etiketim: Gjuknuri-Prarisit-Rruga

Hapen rrugët ndihmëse tek Komuna e Parisit në Tiranë

TIRANË, 18 Mars /ATSH- I. Vata/ - Përfundojnë rrugët hyrëse dhe lidhëse të Unazës së Madhe tek Komuna e Parisit, deklaroi sot Ministri i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA