Ballina Etiketimet Gjonaj

Etiketim: Gjonaj

Gjonaj-Juncher: Reforma në Drejtësi, rezultate edhe në lidhje me antikorrupsionin

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj zhvilloi sot një bisedë me Hanne Juncher, sekretare ekzekutive e GRECO-s dhe shefe e departamentit të...

Nis trajnimi i kandidatëve për punonjës pranë Policisë së Burgjeve

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj lajmëroi se ka nisur trajnimi i kandidatëve për punonjës pranë Policisë së Burgjeve. Gjonaj thotë se trajnimi...

Burgjet/ 23% më shumë konsulta mjekësore dhe psikiatrike krahasuar me vitin...

TIRANË, 13 janar/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj tha sot se kujdesi shëndetësor ndaj personave të dënuar dhe të paraburgosur në IEVP-të e vendit,...

Forcim i bashkëpunimit në fushën e Drejtësisë/ Gjonaj, takim me ambasadorin...

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj zhvilloi sot në Tiranë një takim pune me ambasadorin e ri të Mbretërisë së Spanjës...

Bashkëpunimi me “GRECO” në sundimin e ligjit, antikorrupsionin dhe të drejtat...

TIRANË, 12 janar/ATSH-A. Fortuzi/ Shqipëria gëzon mbështetjen e Këshillit të Europës në luftën ndaj korrupsionit. Shqipëria do të vazhdojë të jetë e angazhuar në...

Policia e Burgjeve me uniforma të reja pas një dekade/ Gjonaj:...

TIRANË, 11 janar/ATSH-A. Fortuzi/ 3559 punonjës të Policisë së Burgjeve janë pajisur me uniforma të reja, si pjesë e rëndësishme e kryerjes së detyrës...

Moti i keq/ Kryebashkiaku Gjonaj për ATSH-në: Situata nën kontroll, po...

TIRANË, 9 janar/ATSH/ Në bashkinë e Pukës situata si pasojë e reshjeve të shiut ditën e sotme paraqitet më e qetë dhe nën kontroll. Kështu...

Situata në burgje/ Gjonaj: Asnjë problematikë nga reshjet e shiut

TIRANË, 8 janar/ATSH/ Ministria e Drejtësisë dhe Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve janë në gatishmëri maksimale për të përballuar situatën e rënduar nga moti...

Veprimtaria përmbarimore kontribuoi me 448 milionë lekë në buxhetin e shtetit

TIRANË, 6 janar/ATSH/ Të ardhurat e siguruara nga veprimtaria përmbarimore dhe të derdhura në Buxhetin e Shtetit janë rreth 448 milionë lekë. Ministrja e Drejtësisë,...

Ndihma juridike falas, 3 700 qytetarë e përfituan gjatë 2020

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Mbi 3 700 qytetarë kanë përfituar nga shërbimet e ndihmës juridike falas gjatë 2020. Lajmi u bë i ditur nga ministrja e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA