Ballina Etiketimet Gjimnastike

Etiketim: gjimnastike

Gjimnasti elitar, kampioni i Europës Matvei Petrov i bashkohet klubit të...

TIRANË, 12 Janar/ATSH/ Kampioni i Europës në gjimnastikë, Matvei Petrov, i bashkohet klubit të Tiranës. Sportisti elitar i lindur në Rusi, por që prej vitesh...

Gjimnasti Matvei Petrov shpallet kampion Europe/ Meta: Sukses i merituar

TIRANË, 16 dhjetor /ATSH/ Shqipëria ka arritur një rezultat fantastik në Kampionatin Europian të gjimnastikës artistike që po mbahet në Mersin të Turqisë. Kuqezinjtë të...

COVID-19 – Federata Amerikane e Gjimnastikës anulon garat për vitin 2020

UASHINGTON, 12 maj /ATSH-AFP/-Federata Amerikane e Gjimnastikës njoftoi sot se ka anuluar kampionatin e saj kombëtar dhe ngjarje të tjera madhore në kalendarin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA