Ballina Etiketimet Gjiknuri

Etiketim: gjiknuri

Mandati i tretë/ Gjiknuri: Partia Socialiste ka treguar se është e...

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri u shpreh sot në një intervistë televizive se në këto vite qeverisjeje, Partia Socialiste ka...

Komisioni i Posaçëm/ Gjiknuri: Antikombëtare akuza e Dick Marty, Presidenti flet...

TIRANË, 29 nëntor/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri reagoi sot lidhur me deklaratën e presidentit Ilir Meta, për ngritjen e komisionit të posaçëm...

Ndryshimet në vendimin për zonën e lirë ekonomike në Vlorë/ 120...

TIRANË, 26 nëntor/ATSH/ Së paku 120 familje pritet të përfitojnë nga vendimi i fundit i qeverisë për zvogëlimin e sipërfaqes së parashikuar për zonën...

“Kërkesa e Presidentit në Venecia, e qëllimshme dhe e rrezikshme/ Gjiknuri:...

TIRANË, 29 tetor/ATSH-Maela Marini/ Deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri deklaroi sot në mbrëmje se "nëse Partia Socialiste do të priste opinionin e 'Venecias',...

Kodi Zgjedhor/ Gjiknuri: Falë insistimit të PS-së, përbërja e Kuvendit të...

TIRANË, 24 tetor/ATSH/ "Falë insistimit tonë, në Kodin Zgjedhor u përcaktua e detyrueshme që jo vetëm lista e kandidatëve, por edhe përbërja e Kuvendit...

Vlorë/ Ndërhyrjet në lagjet “Çole” dhe “Kume” nisin transformimin në pjesët...

TIRANË, 14 tetor /ATSH/ Faza e transformimit në pjesët e brendshme të qytetit të Vlorës nis me ndërhyrjet në lagjet “Çole” dhe “Kume”. Deputeti i...

“Në Kodin Zgjedhor kryesisht u plotësuan kërkesat e PD-së”/ Gjiknuri: Opozita...

TIRANË, 9 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Në Kodin Zgjedhor kryesisht u plotësuan kërkesat e Partisë Demokratike", deklaroi sot deputeti i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri, njëkohësisht bashkëkryetari...

“Qytetari voton kandidatin që do”/ Ndryshimet kushtetuese, pjesë e kompromisit për...

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Bashkëkryetari i komisionit të posaçëm parlamentar për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri u shpreh për ndryshimet e Kodit Zgjedhor se, "marrëveshja...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Gjiknuri: Pritëm me muaj të tërë modelin...

TIRANË, 5 tetor /ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri deklaroi sot se ndryshimet e Kodit Zgjedhor janë akti final që...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor/ Gjiknuri: Sfidoj këdo të gjejë një vend...

TIRANË, 1 tetor/ATSH/ Përfaqësuesi i Partisë Socialiste në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri deklaroi sot se "votat për të kaluar ndryshimet në Kodin Zgjedhor janë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA