Ballina Etiketimet Gjiknuri Fier

Etiketim: Gjiknuri Fier

video

Gjiknuri në Fier: Dixhitalizim fondit të të dhënave teknike të hidrokarbureve

  TIRANE, 9 dhjetor/ATSH/- Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri, i shoqëruar nga drejtori i Agjencisë Kombëtare të Burimeve Natyrore Ardian Bylyku dhe përfaqësuesi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA