Ballina Etiketimet Gjici

Etiketim: Gjici

Bashkia nis pastrimin e mbetjeve në lagjen 3 të qytetit Kukës

TIRANË 6 shtator /ATSH-I.Vata/- Bashkia Kukës ka nisur sot pastrimin e mbetjeve në lagjen 3 të qytetit. Lajmi bëhet i ditur nga kryetari i bashkisë...

Dita e Bjeshkëve të Bushtricës/ Klosi: Me rrugën e Arbrit dhe...

TIRANË, 11 korrik /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Kukësit mblodhi sot banorët vendas, vizitorë e udhëtarë dhe autoritetet e turizmit në vend në...

Kukës, vazhdon puna për hapjen e rrugës Brekijë-Varri i Nazifit

TIRANË, 24 qershor /ATSH – I. Vata/ Bashkia Kukës vazhdon punën për hapjen e rrugës, Brekijë-Varri i Nazifit. Lajmi bëhet i ditur nga kryetari i...

100 vizitorët e parë në Shtegun e Ngjyrave/ Kukësi, magjia e...

TIRANË, 21 qershor /ATSH – I. Vata/ Mbërrijnë 100 vizitorët e parë në Shtegu i Ngjyrave, në një nga destinacionet më të bukura të...

Kukës, aksion për pastrimin e hapësirave publike në lagjet e qytetit

TIRANË, 2 qershor /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Kukësit vazhdon aksionin për pastrimin e hapësirave publike në lagjet 4, 5, 6 në qytetin...

Ambasadorja Kim viziton Muzeun Etnografik të Kukësit/ Gjici poston fotot

TIRANË, 28 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, ka postuar sot disa foto gjatë vizitës që ambasadorja e...

Nga aeroporti i Kukësit, te atraksionet turistike/ Gjici takim me ambasadoren...

TIRANË, 25 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici priti sot në një takim ambasadoren e SHBA- së në Tiranë,...

Kukës/ Përmirësim i kushteve në kopshtet dhe çerdhet e qytetit

TIRANË, 20 maj /ATSH – I. Vata/ Kryetari i bashkisë Kukës, Safet Gjici ka vizituar kopshtin 1 në qytetin e Kukësit për të parë...

Presidenti Duka inspekton punimet në stadiumin e Kukësit: Mezi presim ta...

TIRANË, 7 Maj/ATSH/ Presidenti i Federatës së Futbollit, Armand Duka zhvilloi ditën e sotme një vizitë në Kukës ku inspektoi punimet në stadiumin e...

Aeroporti i Kukësit/ Gjici: Impakt në ekonominë e zonës, i shërben...

TIRANË, 18 prill /ATSH/ Sot zhvillohet fluturimi i parë në aeroportin e Kukësit “Zayed, Flatrat e Veriut”, ku udhëtarët e parë do të jenë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA