Ballina Etiketimet “Germany’s Eho Awards”

Etiketim: “Germany’s Eho Awards”

Dua Lipa dhe Rita Ora pjesëmarrëse në “Germany’s Eho Awards”

TIRANE, 13 Mars /ATSH/ - Këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa dhe Rita Ora në muajin prill do të marrin pjesë në ceremoninë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA