Ballina Etiketimet Geely

Etiketim: geely

TEKNOLOGJI – Daimler dhe Geely drejt makinave inteligjente

SHTUTGART, 28 mars /ATSH-DPA/ - Kompania gjermane Daimler dhe ajo kineze Geely do të prodhojë markën e tyre të makinave inteligjente në Kinë, si...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA