Ballina Etiketimet Gazmend Leka

Etiketim: Gazmend Leka

“Noe”, apo kaosi i shndërruar në rregull nga heronjtë/ Piktori Gazmend...

TIRANË, 6 dhjetor/ATSH-Bledi Naska/Arbi Fortuzi/ Ditëve të vështira të pandemisë nuk mund t’i mungonin edhe përjetimet krijuese të piktorit të njohur dhe të dashur...

Forumi shkencor i Akademisë së Shkencave/ Rezultate dhe rekomandime për pandeminë

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH-Bledi Naska/ Pandemia e shkaktuar nga COVID-19 është një ngjarje botërore pa precedencë dhe me efekte shumë të rëndësishme globale jo vetëm...

Ekspozita e Gazmend Lekës në FAB, reflektim për jetën

TIRANË, 27 nëntor/ATSH-Bledi Naska/ Në këto ditë të vështira që po kalon bota për shkak të pandemisë, artisti Gazmend Leka ka çelur ekspozitën "NOE"...

FOTO/ “Histori në dru”, 30 vepra të piktorit Gazmend Leka në...

TIRANË, 26 tetor /ATSH/ - Ekspozita “Histori në dru” prezanton për publikun 30 vepra të piktorit të njohur Gazmend Leka në galerinë e artit...

“Lutja”, Gazmend Leka sjell veprat e reja për publikun

TIRANË,4 tetor /ATSH/ - Piktori i njohur Gazmend Leka vjen sot në galerinë e artit FAB me ekspozitën personale “Lutja” për publikun artdashës kryeqytetas. I...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA