Ballina Etiketimet ”Gatimet e gjysheve”

Etiketim: ”Gatimet e gjysheve”

Fshati Kosinë ju mirëpret me gatime tradicionale, muzikë dhe turizëm

TIRANË, 10 gusht /ATSH/ - Fshati Kosinë i Përmetit mirëpret festën “Gatimet e Gjysheve”. Festa do të zhvillohet në qendër të fshatit Kosinë, në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA