Ballina Etiketimet Galeria “Art-Saranda”

Etiketim: Galeria “Art-Saranda”

Ekspozita ”Unë dhe Saranda”, çel sezonin e vjeshtës në qytetin bregdetar

TIRANË,12 shtator /ATSH/ - Ekspozita e re ''Unë dhe Saranda'' do të zerë vend në sezonin e vjeshtës në Galerinë "Art-Saranda". Mysafire e radhës është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA