Ballina Etiketimet Fusha

Etiketim: Fusha

“PD marrëdhënie fiziologjike me kaosin urban dhe mbeturinat”/ Fushat sanitare të...

TIRANË, 14 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "Shqipëria e Rilindjes Urbane dhe e fushave sanitare të përpunimit teknologjik të mbetjeve nuk do...

Shqipëria që punon tokën/ Fushat e qëndisura të Cërrikut, ku prodhimi,...

  https://www.facebook.com/edirama.al/videos/318724692646627/?t=1   TIRANË, 26 korrik/ATSH/ Gjithnjë e më shumë fermerët po rrisin sipërfaqen e tokës së punuar, duke nxjerrë prej saj më të mirat që natyra...

STOKHOLM – Nobeli në Mjekësi, arritje të reja në fushën kërkimore

STOKHOLM, 7 tetor /ATSH-ANSA/ -  William Kaelin, Peter Ratcliffe dhe Gregg Semenza morën sot çmimin Nobel për Mjekësinë për zbulimin e tyre lidhur me...

KLP pranon dorëheqjen e prokurorit Petrit Fusha

TIRANË, 6 mars/ATSH/-Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur të mërkurën në seancë plenare. Në rendin e ditës janë tre pika, teksa u pranua...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA