Ballina Etiketimet Fundet tyl

Etiketim: fundet tyl

FOTO – Të çmendura për fundin me tyl, modelet më elegante...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Romantike, femërore, super shik: fundi me tyl konfirmohet si një nga tendencat më të mëdha të vjeshtë- dimër dhe pasi ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA