Ballina Etiketimet Fruthi

Etiketim: fruthi

Situata e fruthit- Mjekja Shiroka apel prindërve për vaksinimin e ...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/- Përsa i përket virusit të fruthit dhe shfaqjes së tij në popullatë nuk ka vend për panik, por me rëndësi është...

Ministria e Shëndetësisë, masa për mbrojtjen e popullatës nga fruthi

TIRANË, 28 janar /ATSH/ - Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon qytetarët mbi fruthin dhe masat parandaluese që janë marrë për izolimin e...

Si mund të parandalohet fruthi?

TIRANË, 17 janar/ATSH/ - Vaksinimi kundër fruthit për fëmijët, sipas kalendarit bazë të vaksinimit, është mbrojtja më e mirë për të parandaluar fruthin, si...

Situata e fruthit në vendin tonë, ISHP informon qytetarët për masat...

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Instituti i Shëndetit Publik informon qytetarët në lidhje me situatën e deritanishme të fruthit në vendin tonë dhe masat...

Simptomat e fruthit dhe si ndikon në shëndetin tonë

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Fruthi është një infeksion viral i sistemit të frymëmarrjes, që përhapet nga kontakti me të sëmurët përmes pështymës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA