Ballina Etiketimet Frekuentim

Etiketim: frekuentim

SOFT NEWS – Linja ajrore më e frekuentuar në botë… Singapor-Kuala...

SINGAPOR, 4 maj /ATSH-AFP/ - Linja ajrore mes Singaporit dhe Kuala Lumpurit ka qenë në muajin shkurt, në një vit, më e frekuentuara në...

Turistët e huaj nisin pushimet në plazhet shqiptare

TIRANË, 29 prill/ATSH/- Qindra të huaj kanë nisur të vizitojnë bregdetin shqiptar, ende pa u çelur zyrtarisht sezoni turistik, ndërsa koha e shkëlqyer i...

FRANCË – Frekuentim turistik rekord në 2017, me 429 milionë qëndrime...

PARIS, 3 prill /ATSH-AFP/ - Frekuentimi turistik në Francë ka arritur një nivel rekord në vitin 2017, me 429 milionë qëndrime me fjetje të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA