Ballina Etiketimet FOrca E Ligjit

Etiketim: FOrca E Ligjit

Të dënuar për trafik droge/ OFL kërkesë 4 shtetasve në Fier...

TIRANË, 20 maj/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për...

Vetëdeklarimi i burimit të pasurisë, OFL u dërgon formularin 3 të...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/ Operacioni "Forca e Ligjit" u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë dy shtetasve në Tiranë dhe një në Kurbin,...

Anti KÇK/ Operacioni Forca e Ligjit aksion në Shijak

TIRANË, 3 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- Operacioni Forca e Ligjit ka nisur punën nga Shijaku me një operacion që ka nisur mëngjesin e të hënës. Policia e...

Paketa Speciale AntiKÇK/ Sekuestrim preventiv aseteve të eksponentëve të krimit të...

TIRANË, 25 nëntor /ATSH-Gjergji Mima/ - Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, masat e Paketës Speciale AntiKÇK do të jenë me karakter personal, me...

“Forca e Ligjit” në Elbasan/ 8 të arrestuar, goditet edhe një...

TIRANE, 14 qershor/ATSH/- Në kuadër të operacionit të koduar “Krasta”, Policia e Shtetit ka zbardhur dhe dokumentuar me prova ligjore tri ngjarje kriminale të...

“Forca e ligjit”, 175 persona të arrestuar dhe 20 milionë euro...

TIRANË, 11 prill /ATSH/ - Operacioni "Forca e ligjit" ka zhvilluar 22 operacione ndaj 11 grupeve strukturore kriminale që ka sjellë arrestimin e 175...

Xhafaj: Forca e Ligjit s’është show, ndëshkimi i të fortëve në...

TIRANË, 5 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Ministri i Brendshëm në detyrë, Fatmir Xhafaj deklaron se operacioni Forca e Ligjit nuk është show, por...

“Forca e ligjit” në terren, mbi 300 të arrestuar javët e...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Në kuadër të operacionit "Forca e Ligjit" gjatë këtyre javëve janë arrestuar mbi 300 persona. Policia e Shtetit publikoi të dhëna nga...

“Forca e Ligjit”, hetim grupeve të strukturuara kriminale

TIRANË, 23 tetor /ATSH/ - Operacioni “Forca e Ligjit” ka goditur të ashtuquajturit “të fortët”, duke hetuar të gjitha grupet kriminale në tërësi dhe...

“Forca e Ligjit”, shtysë në bashkëpunimin shqiptaro-gjerman kundër krimit

TIRANË, 11 tetor /ATSH-Gjergji Mima/ - "Nëpërmjet operacionit “Forca e Ligjit” bashkëpunimi mes Shqipërisë dhe Gjermanisë po merr një shtysë edhe më të madhe",...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA